שתלים דנטליים / השתלת שיניים

השתלות שיניים עם שיקום מיידי

רפואת השיניים מאפשרת מגוון פתרונות להשתלות שיניים אשר יאפשרו לכל מטופל לבצע השתלת שיניים מהירה, שתשפר באופן ניכר את איכות חייו

כל מה שצריך לדעת על השתלות שיניים עם שיקום מיידי. לצד האפשרות לעבור טיפולי השתלות בשיטות וותיקות וארוכות יותר, ניתן לבחור בטיפולים חדשים של השתלות עם שיקום מיידי

בשנים האחרונות חלה קפיצת מדרגה בתחום השתלות השיניים, שמחליפות היום בהצלחה את השיניים התותבות והגשרים המודבקים. הם נותנים מענה מצויין ברמה האסטתית, ברמת הנוחות של המטופל ובבריאות השיניים. תהליכי פיתוח עולמיים ושיטות אבחון מתקדמות מאפשרות קליטה מוצלחת של שתלים בשיעור שעולה על 95%.

למעט מקרים בהם קיימת מגבלה בריאותית, רפואת השיניים מאפשרת מגוון פתרונות, שיאפשרו לכל מטופל לבצע השתלה, שתשפר באופן ניכר את איכות חייו.

השתלת השיניים כוללת את השלבים הבאים:
• עקירת השיניים.
• ניתוח כירורגי להברגת השתלים הדנטליים לעצם.
• הנחת מבנה וכתר זמני.

השתלות שיניים עם שיקום מיידי
תהליך ההשתלה ארך עד לא מכבר חודשים ארוכים, שהיו כרוכים באי נוחות למטופל. פריצת דרך חלה עם פיתוח שיטת ה"השתלה בהעמסה מיידית", שמאפשרת השתלות שיניים עם שיקום מיידי. היום, בטיפול אחד במרפאה ניתן לבצע את כל השלבים יחד, משלב העקירה ועד להנחת הכתר.

השתלות שיניים עם שיקום מיידי הפכו לנפוצות וניתן לבצע אותן, כאשר אין צורך בבניית עצם והרמת סינוס.

הקדמה הטכנולוגית והרפואית בתחום השתלות השיניים יצרה מהפך באיכות החיים של המטופלים:
• שיפור ניכר במראה האסתטי. השיניים נראות טבעיות.
• השתל הדנטלי אינו פוגע בשיניים הבריאות ומאפשר לעיסה נוחה יותר של מזון.
• הרכבת גשרים ושיניים תותבות מצריכה השחזת השיניים הסמוכות ופוגעת בבריאותן. החדרת השתל אינה דורשת נגיעה כל שהיא בשיניים הסמוכות.

אורך החיים של השתלים הדנטליים תלוי במידה רבה בהקפדה על כללי הגיינה בסיסיים של הפה. למרות שהשיניים מלאכותיות, הן דורשות צחצוח, שימוש בחוט דנטלי, טיפול שיננית אחת לחצי שנה ובדיקת רופא תקופתית.

קישורים:

מאמרים קשורים לנושא

Back to top button
מי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I הצהרת נגישות  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים I אתר מטפלים I משחקים אונליין I חנות קריסטלים אונליין